Multiagencja Ubezpieczeniowa „4-LIFE” Sp. z o.o. istnieje od 2017 r. stworzyli ją doświadczeni agenci    i managerowie. Wyspecjalizowaliśmy się  w ubezpieczeniach na życie, a z czasem poszerzyliśmy wachlarz świadczonych usług o ubezpieczenia majątkowe.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w tym, co robimy. Przez te lata nawiązaliśmy współpracę z towa-rzystwami ubezpieczeniowymi, które rozumieją nasze podejście do klienta. Wspólnie tworzymy oferty, które charakteryzują się obszernym spektrum ochrony i w pełni zabezpieczają potrzeby ludzi, którzy nam zaufali.

Bogdan Mazurek - prezes zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Marynarki Wojennej, specjalność – Nawigator. Do 1998 roku praca na różnych stanowiskach w Marynarce Wojennej. Od 1998 roku praca Towarzystwie Ubezpieczeniowym: Norwich Union (obecnie Aviva), Sampo, Nordea, PKO Ubezpieczenia – na stanowiskach managerskich. Od 2001 roku jako Dyrektor Regionalny. Od 2004 roku na stanowisku Dyrektora Sprzedaży na Polskę w OFE Nordea, TUnŻ Nordea oraz PKO Ubezpieczenia. Zajmował się tworzeniem struktur sprzedażowych oraz szkoleniami. Specjalista w dziedzinie finanse i zarządzanie.

Wojciech Sarat - Współwłaściciel - Dyrektor Sprzedaży

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej, specjalność – Nawigator. Od 2005 roku jest nieprzerwanie związany z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym. Pierwsze doświadczenia zdobywał jako doradca klienta indywidualnego, następnie koordynator sprzedaży. Od 2012 roku współpracował z Polfinance Sp. z o.o. oraz Asist Sp. z o.o. jako dyrektor regionu. Zajmował się tworzeniem struktur sprzedażowych oraz szkoleniami agentów ubezpieczeniowych w specjalności ubezpieczeń na życie. W jego szkoleniach oraz konferencjach z dziedziny finansów, wzięło udział kilkaset osób na terenie całego kraju. Ukończył wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką zarządzania, finansów i ubezpieczeń. Jego pasją są rynki kapitałowe oraz Giełda Papierów Wartościowych.

Aleksandra Gajewska - Współwłaściciel - Dyrektor Sprzedaży

Urodzona 25.12.1967 w Gdyni, ukończyła II LO w Gdyni im Adama Mickiewicza w roku 1986 studiowała na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Elektroniki w latach 1986-1991. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim na wydziale Ekonomi Produkcji w zakresie ekonomiki i organizacji obrotu towarowego i usług specjalność: ekonomika i organizacja handlu i usług w roku 1992. Od 1992 do 1995 pracowała jako główny specjalista do spraw rozliczeń międzynarodowych w Stoczni Gdynia. W latach 1995-2004 pracownik działu marketingu w Hotelu Gdynia odpowiedzialny za tworzenie i realizację planu marketingowego dla hotelu oraz negocjacje cen z biurami podróży. Lata 2000 do 2015 na stanowisku managerskim w Generali, gdzie zajmowała się tworzeniem struktur sprzedażowych agentów wyłącznych oraz szkoleniami agentów wyłącznych i multiagencji w specjalności ubezpieczeń majątkowych. W tym czasie należała do top 10- tki najlepszych managerów. Ukończyła wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką zarządzania, finansów i ubezpieczeń. Od 2015 właściciel prężnie działającej multiagencji. Specjalista w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych.